Main menu:

На Русанівці відбувся другий масштабніший громадський захід мешканців мікрорайону

 

31.08.2018

Всупереч позиції більшості русанівців незаконне модульне будівництво розпочалося і керівництво Університету Грінченка продовжує свої дії з його будівництва. Кожен день на територію його навчального корпусу № 2 заїжджає техніка і інтенсивно відбуваються будівельні роботи. Внаслідок такої політики Університету Грінченка на Русанівці створився протестний рух, який набирає обертів, і ігнорування міською владою волі її мешканців їй не личить.

В продовження активності русанівців проти незаконного модульного будівництва 26 серпня 2018 року за участі депутата Київради Маляревича О.В. відбулися збори мешканців Русанівки. Збори пройшли за активної участі небайдужих русанівців і за його результатами учасниками зібрання була схвалена Резолюція, яка додається.

На ці збори були запрошені журналісти телеканалу «Інтер», які взяли інтерв’ю у його учасників, і 28 серпня інформація про наші збори була розміщена на сайті podrobnosti.ua.

На цей час ми вже маємо певні показники громадської позиції русанівців, а вони є досить переконливими. За результатами опитування з 1 серпня 2018 року у 2-х групах Фейсбуку «НьюРусанівка» та «Русанівка» 1500 осіб виступили проти цього будівництва. У заході 09 серпня 2018 року участь взяли 123 русанівця, які виступили проти нього. На цей час до Київської міської державної адміністрації (КМДА) передані та зареєстровані листи від 10 житлових будинків з підписами 679 русанівців. Резолюцію зборів мешканців мікрорайону 26 серпня 2018 року вже підписали 507 русанівців. Лист ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва до міського голови з доданням цієї Резолюції та 22 підписних листів  30 серпня зареєстрований у канцелярії КМДА. І наведені цифри не останні і на Русанівці триває збір підписів мешканців мікрорайону.

Але влада продовжує наполягати на своєму і, якщо подальший розвиток подій призведе до радикальних дій, то у цьому буде винна лише наша недолуга міська влада разом з Університетом Грінченка.

ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (ОСН «КМ «Русанівка») продовжуватиме активно відстоювати інтереси русанівців у відносинах з владою і інформувати про хід подій з незаконним модульним будівництвом.

 

Олександр Чунаєв,
головний редактор веб-сайту та член ОСН «КМ «Русанівка»