Main menu:

Відбулася перша робоча нарада з розгляду стану проведення робіт з капітального ремонту будівлі колишнього кінотеатру «Краків»

 

13.11.2018

09 листопаду 2018 року відбулася робоча нарада з розгляду стану проведення робіт з капітального ремонту будівлі колишнього кінотеатру «Краків», яка була ініційована депутатом Київради Маляревичем О.В. Крім нього у ній взяли участь ще 8 осіб – 3 від виконавця робіт ТОВ «Інтегралбуд Стандарт»: Синицин Е.Е., Русинов Т.В., Попович А.В. (прізвища та ініціали російською мовою), 3 від КП «Європейський культурний центр «Краків»: Абрашекова О.А., Абрашеков Е.Р., Дубчак С.Ю., від русанівців Кравідз Сергій та я від ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (далі – ОСН «КМ «Русанівка»).

Відбулася конструктивне обговорення ходу здійснення цих робіт і було досягнуто такі домовленості.

1. Було ініційовано запровадження регулярних зустрічей у такому форматі для обговорення робіт з капітального ремонту – раз на 2 тижня у будівлі.

2. Оскільки для обговорення ситуація використовувалася лише карти – схеми передбачених проектом приміщень будівлі, цього недостатньо для ґрунтовної розмови. Тому в доповнення до них мною було запропоновано виконавцю робіт підготувати відкритий для усіх графік виконання будівельних робіт із зазначенням виду та періоду їх проведення і його використовувати під час цих нарад. Це дозволить побачити чітку картину капітального ремонту і зніматиме можливі конфліктні ситуації. Також для полегшення сприймання цих робіт запропонував зробити візуалізацію капітального ремонту, тобто надати картини передбачених проектом приміщень.

3. Розгляд та прийняті на цих нарадах питання будуть мною фіксуватися шляхом розміщення відповідного матеріалу на своїй сторінці Фейсбуку і у такий спосіб потім поширюватися у цій соціальний мережі.

4. За інформацією виконавця робіт зараз у будівлі здійснюються демонтажні роботи і на черзі зокрема через наступний тиждень демонтаж хореографічної зали. Тому було запропоновано до кінця наступного тижня вивезти з неї реквізит ансамблю «Матадор», зняти дзеркала та лінолеум для проведення у ній цих робіт. Згідно з проектом на її місці заплановано танцювальна зала з новими дзеркалами, стінами та полом.

5. Приємною новиною було те, що буде збережено унікальне панно на другому поверсі і ми усі зможемо його бачити й далі.

Важливість проведення таких нарад полягає у тому, що нарешті запроваджується громадський контроль. Про нього дуже багато говорилося усіма, але нічого не робилося у цьому напрямі. ОСН «КМ «Русанівка» вперше направив відповідні пропозиції з його запровадження заступнику голови КМДА Непопу В.І. і ми очікуємо реакції влади на нашу ініціативу. А участь русанівців та нашого ОСН як раз і буде початком такого неформального громадського контролю в доповнення до запропонованого нами його офіційного механізму. У будь-якому плані дуже хочеться отримати такий результат від контролю за проведенням капітального ремонту будівлі саме як культурного центру нового зразку, про який би не було соромно перед русанівцями після його завершення.

Олександр Чунаєв,
головний редактор веб-сайту ОСН «КМ «Русанівка»