Main menu:

20 грудня 2018 року відбулося засідання ОСН «КМ «Русанівка»

 

21.12.2018

20 грудня 2018 року відбулося останнє в цьому році, 13-е за рахунком засідання ОСН «КМ «Русанівка». У ньому взяли участь 7 його членів і ними було розглянуто 6 питань порядку денного, які стосуються актуальних подій на Русанівці.

З першого питання засідання про розгляд ситуації з будівлею колишньої дитячої поліклініки було прийнято рішення направити звернення ОСН до директора Департаменту охорони здоров’я КМДА щодо висловлення стурбованості з незадовільного стану цієї будівлі і надання інформації про використання цієї будівлі, а також і відповідної земельної ділянки.

З другого питання про розгляд ситуації з будівництвом мобільного модульного гуртожитку Київського університету імені Бориса Грінченка було обговорено участь членів ОСН у складі ініціативної групи з проведення місцевої ініціативи на засіданнях 3-х постійних комісій Київради. На цей час раніше були направлені 9 запитів ОСН стосовно охоронних зон навколо інженерних комунікацій та 13 запитів ОСН щодо укладання технічних умов, на які отримано 5 відповідей в електронній формі і 7 відповідей у письмовому вигляді. За результатами обговорення було доручено 3 членам у складі цієї ініціативної групи – Нєстєркову А.Є., Чунаєву О.Е. та Пономарьовій О.А. продовжувати активно захищати інтереси русанівців.

З третього питання про інформаційну політику ОСН «КМ «Русанівка» було обговорено пропозицію секретаря ОСН щодо створення у соціальній мережі Фейсбук для висвітлення питань нашої діяльності відкритої групи з назвою «Громадська приймальня ОСН «КМ «Русанівка» з головним редактором на чолі і покладання функцій її головного редактора на головного редактора веб-сайту ОСН. За результатами обговорення члени ОСН підтримали доцільність створення цієї інформаційної групи і доручили його 3-м членам опрацювати технічні питання її створення у зазначеній соціальній мережі.

Четверте питання про незаконне будівництво ресторану на місці розташування будівлі колишньої водонасосної станції за адресою : Русанівська набережна, 3 є резонансним для русанівців і потребує дій з боку ОСН. Для зясування ситуації були відправлені 3 персональні інформаційні запити щодо проекту поливу зелених насаджень, порушення благоустрою та відведення земельних ділянок у Парку відпочинку на Русанівській набережній і на цей час отримано 4 відповіді в електронній формі. За результатами обговорення було прийнято рішення членам ОСН взяти участь громадському заході 23 грудня поточного року о 13 год., який відбудеться за ініціативи групи активістів біля цієї будівлі, і з врахуванням порушення будівельними роботами водного, земельного та екологічного законодавства звернутися від ОСН з відповідним листом до Прокуратури міста Києва.

П’ятим питання була розглянута ситуація з отриманням приміщення для подальшої роботи ОСН і на цей час Дніпровською РДА направлено відповідно листа до постійної комісії Київради з питань власності і тепер її члени мають визначитися з відповідним рішенням. Члени ОСН запропонували здійснювати подальший контроль з вирішення нашого питання з його отримання, яке може зайняти у часі не менше І півріччя наступного року.

З шостого питання про здійснення капітального ремонту будівлі колишнього кінотеатру «Краків» було розглянуто участь представника ОСН у 3-х робочих нарадах і інформація про результати перших двох з них висвітлені на веб-сайті ОСН. За результатами обговорення було визнано необхідним продовжувати представнику ОСН брати участь у подальших робочих нарадах і їх результати висвітлювати на на веб-сайті ОСН.

На цьому засіданні ОСН завершена колегіальна робота його членів у поточному році. Перше засідання ОСН «КМ «Русанівка» у 2019 році вирішено провести у січні, до якого слід підготувати звіт про його діяльність за 2018 рік та план роботи на 2019 рік для їх розгляду на ньому.

Олександр Чунаєв,
головний редактор веб-сайту та член ОСН «КМ «Русанівка»