Main menu:

26 жовтня 2019 року відбудеться чергова звітна конференція жителів за місцем проживання у межах території діяльності ОСН «КМ «Русанівка»

 

9.10.2019

Відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення» (ст. 18, частина 2), Типового положення про органи самоорганізації населення, затвердженого рішенням Київради від 26.09.2002 за № 10/170 (ст. 18, частина 2), та Положення про орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (нова редакція) (пункт 5.1., підпункт 2) ОСН «КМ «Русанівка» не рідше одного разу на рік звітує про свою діяльність на конференції жителів за місцем їх проживання у межах території нашої діяльності.

На виконання цієї норми законодавства ОСН «КМ «Русанівка» на засіданні 24 вересня 2019 року розглянув питання проведення чергової звітної конференції жителів за місцем їх проживання у межах території нашої діяльності (протокол № 5). Засідання було правомочним, оскільки були присутні 8 його членів з 13 осіб загального складу ОСН «КМ «Русанівка». За результатами обговорення було визначено дату, час та місце проведення цієї звітної конференції –  у суботу 26 жовтня 2019 року о 12 год. у звичному для багатьох русанівців приміщенні ЖЕД – 410 Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Дніпровського району (вул. Ентузіастів, 43/1, другий поверх, актова зала).

На засіданні було вирішено запросити до участі у ній народного депутата України по мажоритарному виборчому округу № 214 Швеця С.Ф., представників Київської міської та Дніпровської районної в місті Києві державних адміністрацій, Київської міської організації Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення», Громадської спілки «Асоціація органів самоорганізації населення міста Києва, депутата Київради чинного скликання Маляревича О.В. Згідно з цим рішенням адресатам направлені відповідні листи.

Участь у ній братимуть члени ОСН «КМ «Русанівка», делегати цієї звітної конференції і жителі, які проживають у межах нашої території, за власним бажанням.

На звітної конференції заплановано обговорити такі питання:

– звіт роботи ОСН «КМ «Русанівка» за 2019 рік;
– план діяльності ОСН «КМ «Русанівка» на 2020 рік;
– можлива зміна персонального складу ОСН «КМ «Русанівка»;
– актуальні проблеми життя мешканців мікрорайону, які проживають у межах території нашої діяльності, та можливі пропозиції з їх вирішення.

Сподіваємося, що цей захід пройде у конструктивній та доброзичливій атмосфері і всі його учасники зможуть отримати інформацію про нашу діяльність та обговорити актуальні для усіх нас проблеми спільного проживання у мікрорайоні.

 

Олександр Чунаєв,
головний редактор вебсайту та член ОСН «КМ «Русанівка»