Main menu:

Про проведену 22 лютого 2020 року конференцію жителів за місцем свого проживання у межах території діяльності ОСН «КМ «Русанівка»

 

4.03.2020

22 лютого 2020 року у приміщенні актової зали ЖЕД № 410 кп «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» (вул. Ентузіастів, 43/1) відповідно до вимог чинного законодавства відбулася конференція жителів за місцем свого проживання в межах території діяльності ОСН «КМ «Русанівка», яка традиційно нами була організована.

На дату її проведення нами була проведена робота з уточнення списку делегатів і в силу різних причин станом на 12 лютого 2020 року кількість делегатів зменшилася з 57 до 49 осіб. Відповідне рішення про уточнення списку делегатів було прийнято на засіданні ОСН «КМ «Русанівка» 13 лютого 2020 року і відповідно було зменшено кворум з 29 до 25 осіб. Прийняття цього рішення було зроблено на підставі таких правових норм – частини 1 ст. 20 Закону України «Про органи самоорганізації населення», частини 1 ст. 20 Типового положення про органи самоорганізації населення, затвердженого рішенням Київради від 26.09.2020 за № 10/170, пункту 5.3 розділу V Положення про орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (нова редакція) (далі – Положення) як прийняття рішень організаційно-розпорядчого характеру.

При проведенні конференції жителів ми дійсно зіткнулися з певними труднощами. По-перше, з боку мешканців Русанівки, жителя будинку на вул. Шамо, 1/5 Артема Тарасяна та жителя будинку на вул. Русанівської набережної, 20, члена ОСН «КМ «Русанівка» Олексія Горелова відбувалися атаки столу реєстрації делегатів з вимогою показати їм ці списки. Ми банально не можемо цього робити, бо персональні дані делегатів конференції жителів за місцем свого проживання підпадають під вимоги Закону України «Про захист персональних даних» і ми не можемо порушувати цей закон України.

Наші опоненти так і не можуть вивчити до цього часу ні Закон України «Про органи самоорганізації населення», ні затверджене рішенням Київради 26 вересня 2002 року за № 10/170 Типове положення про органи самоорганізації населення, ні наше Положення і в порушення законодавства називають захід конференцією ОСН «КМ «Русанівка». Їх спроби у будь-який навіть скандальний спосіб отримати хоча б фотокопії цих списків є незаконними ще й тому, що ні дії з фотозйомки, ні надання цих списків іншим фізичним та юридичним особам не передбачені чинним законодавством про самоорганізацію населення. Законом України «Про органи самоорганізації населення» (частина 3 статті 18), Типовим положенням про органи самоорганізації населення і нашим Положенням (підпункт 5.3 пункту 5 розділу V) ОСН «КМ «Русанівка» можуть надавати тільки такий документ – засвідчені його секретарем копії прийнятих нами рішень лише громадянам, які мешкають на території нашої діяльності. Тобто інші документи нікому більше не налаються і це безумовно їм не подобається, але ми будемо неухильно дотримуватися вимог нашого законодавства.

Під час однієї з таких атак Олексій Горелов штовхнув одну з делегаток конференції жителів і вона впала на підлогу. Добре, що обійшлося без травм, але така його поведінку є неприпустимою. Зрозуміло, що нам довелося терміново викликати поліцію і вона оперативно прибула до нас. Вони провели з обома відповідну роботу, після чого Тарасян взагалі залишив залу проведення конференції, а Горелов після цього лише знімав і жодної агресії не виявляв.

На цій конференції жителів за місцем свого проживання ми не лише прийняли формальні рішення з затвердження звіту ОСН «КМ «Русанівка» за 2019 рік, і плану роботи на цей рік, а й провели вибори. Затверджені конференцією жителів звіт за 2019 рік та план роботи на 2020 рік додаються. На підставі заяв секретаря ОСН «КМ «Русанівка» Алли Поплавської та члена ОСН «КМ «Русанівка» Наталії Мартинової було проведено обрання кандидатур на ці виборні посади. Новим секретарем ОСН «КМ «Русанівка» на постійній основі з відповідною оплатою праці з міського бюджету було обрано мене і новим членом нашого представницького органу русанівців на громадських засадах Світлану Ковальчук. За нас проголосували 24 та 23 відповідно з 25 делегатів, які взяли участь у таємному голосуванні, і цей результат вважаю досягненням для нас в умовах протидії веденню нами цієї конференції жителів з боку зазначених вище 2-х осіб.

Наша робота завдяки цим рішенням стане стабільною і ніякі незаконні дії деяких русанівців з дестабілізації нашої діяльності не стануть нам на заваді.

При підготовці конференції жителів за місцем свого проживання 22 лютого 2020 року нами була проведена робота з уточнення списку її делегатів і зараз буде продовжена ця робота, про що також на ній було сказано її делегатам.

Нами було оперативно підготовлено пакет документів щодо проведення цієї конференції жителів за місцем свого проживання і 25 лютого поточного року я відвіз його безпосередньо до департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Наші опоненти, які не змогли зірвати проведення цієї конференції жителів за місцем свого проживання, на цьому не заспокоїлися і черговим скандальним кроком з їх боку стало направлення 5 інформаційних запитів до департаменту суспільних комунікацій КМДА. Такою активністю відзначилися все той же Олексій Горелов, мешканець Русанівки Сергій Врублевський (Русанівський бульвар, 2) та немешканець мікрорайону Олександр Білера (у минулому заступник директора КП «Європейський культурний центр «Краків»). Ми не знаємо тексту цих запитів, але вкотре бачимо, як вони у такий брудний спосіб хочуть використати цього разу вже цей департамент КМДА проти нас для дестабілізації нашої роботи.

Департамент суспільний комунікацій КМДА відповідно був вимушений відреагувати на ці запити та направив нам відповідний лист і ми на їх прохання терміново надали свою відповідь щодо неправомірності їх вимог до нас.

Ми продовжимо й далі у межах чинного законодавства здійснювати свою представницьку діяльність в інтересах русанівців. Ще раз наголошую, ми свого часу обиралося саме для цього і іншого не може бути. А наші опоненти знову показали своє справжнє антиОСНівське і антирусанівське обличчя в цілому і це їм честі не робить.

Олександр Чунаєв,
головний редактор вебсайту
ОСН «КМ «Русанівка»