Main menu:

Про відсутність гарячої води на Русанівці внаслідок чергової аварії магістрального трубопроводу на мосту імені Патона

 

19.07.2020

Русанівці вже не вперше в останні роки стикаються з відсутністю цього літа гарячої води внаслідок численних аварій або проривів магістрального трубопроводу, який розміщено під пішохідною частиною мосту імені Патону. Лише протягом 2020 року це вже сталося тричі: 3 березня, 25 червня і остання 06 липня і її результатом стала її відсутність до цього часу. За інформацією КП «Київтеплоенерго» ця аварія мала бути усунена до 16 липня поточного року, але цього так і не відбулося. У нас справедливо виникає побоювання, що аварії на цьому не припиняться і можуть мати місце й далі – до початку і під час наступного опалювального сезону 2020-2021 років. Адже у разі виникнення такої аварії вже під час зазначеного опалювального сезону це може призвести до техногенних наслідків для самих житлових будинків і русанівці вимушені будуть вкотре у цей період потерпати від відсутності гарячого водопостачання та потрібного опалення у своїх квартирах.

ОСН «КМ «Русанівка» стурбований ситуацією з порушенням стабільного забезпечення русанівців опаленням та гарячою водою і виступає за якісний ремонт магістрального трубопроводу і його заміну на новий у подальшому. Тим самим порушуються конституційні права киян на отримання якісних комунальних послуг і міська влада має вжити невідкладні заходи з усунення таких ситуацій та забезпечення стабільного безаварійного функціонування магістрального трубопроводу в наступні опалювальні сезони.

Ми чудово розуміємо, що принципове вирішення цього питання пов’язано з капітальним ремонтом самого мосту і воно потребує комплексного підходу. Якщо влада не вирішить цього, наслідки можуть бути взагалі жахливі як для мешканців масивів Русанівки та Березняків, так і киян з лівого берегу в цілому.

Тому ми звернулися з відповідним листом від 15.07.2020 за № 19 до міського голови, голови КМДА Кличка В.В. з пропозицією всебічно розглянути зазначену ситуацію і вжити необхідні для цього заходи:

– з проведення якісних ремонтних робіт для уникнення можливих аварій під час проведення гідравлічних випробувань цього трубопроводу та здійснення опалювального сезону 2020 – 2021 років;

– замінити існуючий магістральний трубопровід на якісно новий у наступному році не пізніше запровадження опалювального сезону 2021 – 2022 років з виділенням для цього необхідних коштів з міського бюджету 2021 року.

Лист був безпосередньо переданий до Київської міської державної адміністрації через розташовану на вході відповідну скриньку листів юридичних осіб і зараз очікуємо реакцію міської влади на нього. Порушену тему будемо тримати у полі своєї уваги і повідомляти про її реакцію русанівців на нашому вебсайті та у групі соціальної мережі Фейсбука «Громадська платформа Русанівки».

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор вебсайті ОСН «КМ «Русанівка»