Main menu:

Про проведення у грудні 2020 року на Русанівці чергової конференції жителів за місцем проживання

 

29.12.2020

26 грудня 2020 року була проведена з дотриманням протиепідемічних заходів конференція жителів за місцем свого проживання у межах території діяльності органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (ОСН «КМ «Русанівка») за адресою: вул. Русанівська набережна, 18. У конференції жителів за місцем свого проживання взяли участь лише її делегати у складі 26 осіб і на ній були прийняті низка рішень, зокрема затверджені звіт ОСН «КМ «Русанівка» про діяльність за 2020 рік та план роботи ОСН «КМ «Русанівка» на 2021 рік. Інших осіб внаслідок цього на конференцію жителів за місцем проживання нами не запрошувалося і такий підхід був логічним з нашого боку при підготовці її проведення.

Особливість нашої діяльності у 2020 році полягала у тому, що з початку року почалося поширення коронавірусної інфекції в місті і це суттєво позначалося на нашій роботі. Але ця ситуація стосується роботи усіх без виключення органів самоорганізації населення і тому кожен з них працює у межах своїх можливостей протягом поточного року. За такої ситуації нами було зроблено максимум можливого і отримано низку позитивних рішень на наші звернення до владних органів з вирішення актуальних проблем розвитку мікрорайону. Тому при підготовці звіту за поточний рік вперше було зроблено наголос на досягнення таких 7 результатів і таким результатом ми задоволені.

План на 2021 рік був підготовлений за стандартним підходом із зазначенням деяких конкретних напрямів нашої діяльності, але насправді ми збираємося діяти масштабніше. Адже 25 жовтня 2020 року пройшли міські вибори Київської міської ради ІХ скликання за партійним принципом і вперше вона сформована у складі 7 політичних партій. Тому працюватимемо як з міськими депутатами в цілому, так і безпосередньо з депутатами Київради від виборчого округу № 6 Дніпровського району м. Києва. Оскільки частина з депутатів Київради взагалі не знають ситуацію зі станом розвитку мікрорайону, буде доцільним порушувати перед ними необхідність вирішення усіх 21 головної проблеми розвитку Русанівки, які були затверджені на засіданні ОСН «КМ «Русанівка» 08 жовтня 2020 року.

Карантин з протидії поширенню коронавірусу в Україні запровадили з 12 березня 2020 року (постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211), який постійно продовжувався протягом цього року. Рішенням Кабінетом Міністрів України продовжено дію карантину та посилених протиепідемічних заходів до 31 грудня 2020 року (постанова від 13 жовтня 2020 р. № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641»). Цим рішенням передбачалося при проведенні масових заходів, яким є зокрема проведення конференції жителів за місцем проживання у межах території нашої діяльності, з кількістю учасників понад 30 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра (новий підпункт 4 пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641). Черговим рішенням Кабінету Міністрів України було запроваджено карантин вихідного дня протягом 3-х тижнів з 14 по 29 листопада (постанова від 11 листопада 2020 р. № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641»). Останнім рішенням Кабінету Міністрів України з 19 грудня 2020 р. до 28 лютого 2021 р. на території України продовжено термін дії цього карантину (постанова Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»).

Таким чином, нами в умовах складної епідемічної ситуації з поширення коронавірусної інфекції була виконана відповідна норма Закону України «Про органи самоорганізації населення» і підготовлені необхідні документи для їх направлення до департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації.

Відповідна стаття про цю конференцію розміщена на вебсайті ОСН «КМ «Русанівка» 29 грудня 2020 року.

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор ОСН «КМ «Русанівка»