Main menu:

Про укладання Угоди про співпрацю та публічну відповідальність з депутатом Київради ІХ скликання Федоренком Я. Ю.

 

9.06.2021

03 червня 2021 року відбулося засідання органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» (ОСН «КМ «Русанівка»), на яке на наше запрошення прийшов міський депутат Ярослав Федоренко (політична партія «Єдність Олександра Омельченка») з своєї помічницею Юлією Мазурчак і значний час його проведення зайняло обговорення окремого додатку до проекту зазначеної Угоди – головних проблем мікрорайону. Обговорення було жвавим і досить тривалим – біля 2 годин і навіть ще продовжилося після його завершення.

До цього у ході міських виборів 25 жовтня 2020 року ми уклали такі Угоди з 3-ма кандидатами від різних політичних сил на цю посаду і з них переміг втретє депутат Київради цього скликання Олесь Маляревич.

Діючий депутат Київради Ярослав Федоренко, якій здійснює свою депутатську діяльність у нашому округу, сам вийшов на нас і у ході спілкування з керівником Нєстєрковим А.Є. був запрошений ним на наше засідання. Ярослав Федоренко за результатами обговорення проблем мікрорайону щодо можливостей їх вирішення підписав цю Угоду і ми обмінялися її відповідними екземплярами, які мають однакову юридичну силу. Відповідно вона стала першою укладеною такою Угодою нами як представницьким органом безпосередньо з депутатом Київради незалежно від його політичної сили для вирішення цих проблем в інтересах русанівців.

Кількість головних проблем залишилося у кількості 21 пункту і змінилася лише редакція одного пункту, оскільки питання припинення оренди земельної ділянки за адресою: вул. Русанівська набережна, 10б вже вирішено позитивно спочатку у 2015 і остаточно у цьому році за нашим сприянням. Проблема розміщення на тротуарах та на газонах об’єктів сезонної та пересувної торгівлі багатьом відома і у відповідному пункті нами пропонується новий підхід до їх розміщення. Тепер цей пункт має таку редакцію:

«17. Надання міською владою адрес суб’єктам господарювання для розміщення ними відповідних об’єктів сезонної та пересувної торгівлі на території мікрорайону лише за умови наявності підготовлених для цього майданчиків. Зазначені об’єкти не можуть розміщуватися на газонах зелених та рекреаційних зон Русанівки.».

Текст Угоди залишився той же самий і нас він повністю задовольняє.

Тепер розпочинаємо з ним працювати в інтересах русанівців і час покаже наскільки нам спільно вдасться вирішити ці актуальні проблеми розвитку Русанівки.

В цілому з часу підписання цих Угод остання з них стала для нас п’ятою за рахунком і новий депутат Київради ІХ скликання завдяки цьому побачив зріз актуальних для русанівців проблем розвитку мікрорайону. З чинними міськими депутатами ми підписали вже 2 Угоди і вони діють до завершення її каденції. Тобто нами запущено підхід політичної конкуренції між депутатами Київради у відстоюванні інтересів русанівців у відносинах з міською владою, чого немає в інших мікрорайонах. Які вона дасть результати, побачимо пізніше.

Інформацію про таку співпрацю з підписантом цієї Угоди і її результати буде постійно розміщуватися на нашому вебсайті та у групі Фейсбуку «Громадська платформа Русанівки ОСН «КМ «Русанівка».

Олександр Чунаєв,
секретар і головний редактор вебсайту ОСН «КМ «Русанівка»