Main menu:

Про гарячий характер обговорення будівництва нового медичного закладу на місці колишньої дитячої поліклініки

 

31.07.2021

Протягом 2 та 3 серпня 2021 року на місці будівництва пройдуть 2 зустрічі представників влади з мешканцями Русанівки з обговорення його питань, організовані двома депутатами Київради незалежно від один одного. Такого ще у нас ніколи не було і це засвідчує реалізацію політичної конкуренції у вирішенні важливого для русаніців питання подальшого розвитку медицини у мікрорайоні. Тому терміново підготував цю статтю для розміщення на вебсайті органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (ОСН «КМ «Русанівка»).

Про зустріч у форматі живого спілкування – знайомства 02 серпня 2021 року за ініціативи депутата Київради Маляревича О.В.

На 02 серпня 2021 року депутатом Київради і за сумісництвом першим заступником голови Дніпровської РДА Маляревичем О.В. організовується зазначена зустріч з мешканцями Русанівки з обговорення будівництва нового медичного закладу на місці колишньої дитячої поліклініки. Про це терміново повідомляється у п’ятницю увечері 30 липня поточного року у групі “Русанівка official”.

І тут виникає кілька запитань щодо цієї зустрічі.

Чому запропоновано так швидко її провести, навіщо такий поспіх ? І якщо таке має місце, чим це пояснюється ?

У оголошені заявлено про те, що «проект класний і дуже корисний для нашого острову.». Проекту на цей час немає і ніхто його не бачив – ні громадськість, ні ОСН, звідки тоді такі твердження про його класність та корисність ?

В оголошені не надана інформація про конкретне місце такого спілкування, як буде вестися облік людей, які прийдуть на цю зустріч, і чи буде складатися протокол за підсумками її проведення.

Чи буде і яка саме інформація буде направлятися потім до КМДА та Дніпровської РДА ? Ким тоді буде підписана така інформація ?

На цей час у мене ось такі головні запитання і подивимося на цю ситуацію у понеділок.

Про зустріч – нараду 03 серпня 2021 року за ініціативи депутата Київради Федоренка Я.Ю.

Депутатом Київради Ярославом Федоренком у червні поточного року було направлено депутатське звернення до департаменту економіки та інвестицій КМДА до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» Дніпровського району про проведення спільної міської наради з обговорення інвестиційного договору і розробки проектної документації (ДЗ від 22.06.2021 №08/279/09/248-989). І ось така зустріч-нарада відбудеться 03 серпня поточного року на зазначеному місці о 10 год. Інформація про цю зустріч розміщена 31 липня поточного року у групі «NEW Русанівка».

На мою думку майбутня зустріч буде вагомішою завдяки офіційної організації її проведення.

У ході її проведення можна буде отримати офіційну інформацію від присутніх на цій посадовців КМДА, КНП та ТОВ про інвестиційну угоду та розробку проектної документації. А головне буде можливість безпосередньо на ній задати їм запитання, обговорити ситуацію з цим будівництвом і за її підсумком зробити свої висновки.

Про процедуру громадських слухань

Разом з тим зауважую, що ці зустрічі не є громадськими слуханнями, бо це інша процедура їх проведення. Вона визначається, нагадую, Положенням про порядок проведення громадських слухань в місті Києві, яке затверджено рішенням Київради від 12 листопада 2019 року № 41/7614 і з яким можна ознайомитися на Офіційному порталі Києва.

Ситуація виникла нестандартна і може мати різні наслідки.

Про результати цих зустрічей ми проінформуємо користувачів вебсайту ОСН «КМ «Русанівка».

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор вебсайту ОСН «КМ «Русанівка»