Main menu:

Про направлення листів ОСН «КМ «Русанівка» ще до 3-х адресатів для захисту Парку відпочинку від захоплення частини його території

 

20.08.2021

Вже кілька днів незаконне встановлення металевих кілочків під відкритий (літній) майданчик поруч з рестораном «Смородина» для ведення сезонної торгівлі хвилює русанівців і орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (ОСН «КМ «Русанівка») продовжив реагувати на цю ситуацію. Нами були терміново підготовлені листи від 16 серпня 2021 року до 3-х владних інституцій – міського комунального об’єднання «Київзеленбуд», Управління екології та природних ресурсів і Департаменту охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації (КМДА) за вихідними №№ 41 – 43 відповідно.

У листах до перших 2 адресатів ми просили ініціювати ними скасування Департаментом містобудування та архітектури (Київмістобудування) КМДА наказу від 05.05.2020 № 432 для недопущення незаконного будівництва та договору з ТОВ «ПОГІБ ГРУП» від 15.06.2021 № ВМ-5867321-21 і відповідного інформаційного талону. У першому з них ми попросили дати доручення КП УЗН Дніпровського району і у другому листі дати доручення КО «Київзеленбуд» не допустити дій цих товариств із знищення зелених насаджень у Парку відпочинку на Русанівській набережній і зберегти цілісність та унікальний природний стан нашого Парку для його подальшого використання в інтересах русанівцв, інших киян та гостей міста. У листі до Департаменту охорони культурної спадщини КМДА ми просили вжити передбачені законодавством про охорону культурної спадщини дії з скасування зазначених документів для недопущення зміни природного ландшафту Русанівської набережної внаслідок масштабного незаконного будівництва та встановлення літнього майданчика на ній.

До усіх листів були надані додатки про порушення актів законодавства та окрема копія наказу Київмістобудування КМДА від 05.05.2020 № 432.

Цими листами ми завершили на цей час дії із захисту права русанівців на подальше існування нашого унікального Парку, які тепер включають 5 звернень до владних інституцій та 2-х депутатів Київради, і очікуємо їх реакцію. Інформацію про отримані результати розгляду наших листів будемо розміщувати у групі для ознайомлення з ними.

Але хочу зауважити, що попереду досить тривала боротьба за його збереження і ми готові до такого розвитку подій. Русанівська набережна перетворюється у територію конфлікту і у цій боротьбі ми разом маємо її відстояти в інтересах усіх нас.

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор вебсайту ОСН «КМ «Русанівка»