Main menu:

Про виданий департаментом містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації товариству з обмеженою відповідальністю «ПОТІР ГРУП» інформаційний талон

 

20.08.2021

У серпні 2021 року раптово на газоні Парку відпочинку у бік ротонди з’явилися вкопані у газон металеві конструкції, які були огороджені обмежувальною стрічкою. І ось мабуть у рамках облаштування цього незаконного майданчику станом на 13 серпня поточного року невідомими особами вже знищено кілька дерев безпосередньо поруч з рестораном «Смородина» і можливо на черзі знищення ними інших дерев на набережній.

Лише під час громадської акції русанівців 14 серпня поточного року вдалося дізнатися, що за об’єкт господарювання має з’явитися на цьому місці і яка особа здійснюватиме підприємницьку діяльність. Департаментом містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Київмістобудування КМДА) укладено з ТОВ «ПОТІР ГРУП» (код ЄДРПОУ 37451681, директор Ханбекян Олена Володимирівна, зареєстровано за адресою: вул. Еспланадна, 28, м. Київ, 01023) договір від 15.06.2021 № ВМ-5867321-21 щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою. Інформаційний талон Київмістобудування КМДА на відкритий (літній) майданчик для харчування біля закладів ресторанного господарства площею 180 кв. м. виданий 29 червня і дійсний по 31 жовтня 2021 року. Його місце розташування – Русанівська набережна, 7, як і у розташованого поруч ресторану у парку «Смородина».

За результатом громадської акції активістами Русанівки було зібрано 117 підписів, які пізніше ними були передані депутату Київради Ярославу Федоренку для вжиття ним відповідних дій.

Цікаво тут ще й те, що копія цього талону чомусь зберігається у адміністратора зазначеного ресторану, хоча формально він їм не виданий і не мав у них зберігатися. І це ще не все – коли представник громадської організації «Традиції і порядок» 16 серпня 2021 року його перевіряв, код талону … не спрацював і замість інформації про його отримувача показував сторінку Київмістобудування КМДА без наявності цього документу. З цим фактом можна ознайомитися за посиланням у соціальній мережі Фейсбук.

Поява цієї громадської організації стало несподіванкою для русанівців у збиранні підписів проти розміщення зазначеного літнього майданчика і вона стала першою громадською організацією, яка взяла у такий спосіб участь у громадських акціях проти зазначеного розміщення. Матеріал про збирання активістами цієї громадської організації відповідних підписів 17 серпня поточного року розміщено у соціальній мережі Фейсбук. На цей час нам невідомо про те, скільки підписів ними було зібрано і що з ними взагалі.

ОСН «КМ «Русанівка» у зверненнях до влади запропонував її інституціям на підтримку русанівців вжити передбачені законодавством заходи з скасування договору з ТОВ «ПОГІБ ГРУП» від 15.06.2021 № ВМ-5867321-21 та анулювання зазначеного інформаційного талона для не допущення незаконного встановлення майданчику поруч з рестораном у парку «Смородина» у нашому Парку відпочинку.

Ми на цьому наполягаємо і будемо неухильно відстоювати ці вимоги. Парк для людей, а не для незаконного розширення бізнесу на набережній. НІ незаконному майданчику у Парку відпочинку на Русанівській набережній.

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор вебсайту ОСН «КМ «Русанівка»