Main menu:

Про проведення 27 листопада 2021 року чергової конференції жителів за місцем проживання № 14 в межах території діяльності ОСН «КМ «Русанівка»

 

12.12.2021

27 листопада 2021 року відповідно до вимог законодавства про органи самоорганізації населення була проведена чергова конференція жителів за місцем свого проживання за порядковим № 14 в межах території діяльності органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (ОСН «КМ «Русанівка»).

З 48 делегатів участь у ній взяли 25 осіб і вона була ними визнана легітимною. На цій конференції її делегатами зокрема були затверджені звіт ОСН «КМ «Русанівка» про свою діяльність за 2021 рік та план нашої роботи на 2022 рік.

Наш звіт складається з 14 пунктів і його текст викладено на 23 арк. Перші 3 пункти включають узагальнені показники нашої діяльності щодо проведення засідань, обсягів листування та інформаційної діяльності. Пункти з 4 по 14 пункти стосуються проблем, які вдалося вирішити, при вирішенні яких у 2021 році були досягнуті позитивні результати та кроки і вирішення яких потребує з нашого боку вжиття дій у наступному році. У звіті ми вкотре докладно висвітлили свою діяльність для того, що б користувачі побачили її масштабність та цілеспрямованість на ефективне представлення інтересів русанівців у відносинах з нашою владою.

Протягом поточного року нам вдалося отримати 11 позитивних результатів та кроків, які зазначені у пунктах 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14 цього звіту.

План роботи ОСН «КМ «Русанівка» на 2022 рік, зрозуміло, представляє наші головні пріоритети і складається з 21 пункту. Умовно план включає 2 частини – пункти з нашого постійного планування (№№ 1 – 6, 17 – 21) та пункти з вжиття дій на вирішення конкретних проблем русанівців у наступному році (№№ 7 – 16). Вони стосуються таких 10 проблем як завершення ремонту будівлі колишнього кінотеатру «Краків» та початок діяльності у ньому нового закладу культури, продовження боротьби проти діяльності незаконної автомийки, ремонт магістрального трубопроводу під мостом ім. Патона, будівництво нового медичного закладу за адресою: бульвар Ігоря Шамо, 15-а, моніторинг громадських слухань з розгляду проекту нового генерального плану міста Києва, заміна робочої запірної арматури на теплових мережах мікрорайону, опрацювання можливих пропозицій з припинення паління кальянів в рекреаційних зонах Русанівки та моніторинг проведення капітального ремонту вул. Ентузіастів. Безумовно, у разі виникнення інших проблем і необхідності нашої участі у їх вирішенні ми будемо на них реагувати належним чином.

До кінця 2021 року ще є певний час і нами будуть вжиті відповідні дії.

Ми продовжимо інформувати русанівцв про свою діяльність з виконання своїх повноважень та цього плану на нашому вебсайті і у групі соціальної мережі Фейсбуку «Громадська платформа Русанівки».

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор вебсайту ОСН «КМ «Русанівка»