Main menu:

Про відповідь Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ) України від 31.01.2022 щодо незаконних наказів Київмістобудування КМДА про затвердження містобудівних умов та обмежень (МУО) на проектування будівництва на Русанівській набережній

 

21.02.2022

Орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (ОСН «КМ «Русанівка») вдячний 2-м постійним комісіям Київради ІХ скликання: з питань дотримання законності, правопорядку та зв’язків з правоохоронними органами і з питань регламенту, депутатської етики та запобіганню корупції, які на виконання доручення очільника Київради від 08.10.2021 № 08/24508 звернулися до ДІАМ України із запитами від 18.11.2021 № 08/291-545 та від 19.11.2021 № 08/295-65 відповідно.

На їх запити до них та до нас надійшла відповідь ДІАМ України за підписом її голови Семена Кривоноса на 4-х стор. Від 31.01.2022 №1636/03/13-22 і ця відповідь стала вже 11-ю за рахунком від 4-х постійних комісій Київради та 4-х структурних підрозділів КМДА в продовження наших дій з ініціювання скасування цих незаконних наказів.

Відповідь містить формально проміжну інформацію, але вона вже підтвердила правомірність наших тверджень щодо незаконності цих МУО. Головна інформація для нас викладена в останніх 3-х абзацах відповіді і тому надам їх стисло.

Згідно з викладеною у відповіді інформацією в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва станом на 06 грудня 2021 року відсутні відомості щодо реєстрації документів на право виконання будівельних робіт стосовно так званої реконструкції нежитлової споруди – ресторану «Смородина».

Тепер викладу витяг останніх 2-х абзаців. який нас радує.

«Земельна ділянка з кадастровим номером 8000000000:63:012:0034 згідно з чинним Генеральним планом міста Києва входить до зони пам’ятки ландшафту, історії (історичний ландшафт київських гір і долини р. Дніпро), набережної як рекреаційної зони, а також зони охоронюваного ландшафту …, а отже використання вказаної території охороняється та регламентується законом.

На сьогодні у ДІАМ проводиться документальна перевірка дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності при видачі містобудівних умов та обмежень …. За результатами перевірки Вас буде повідомлено додатково.».

Не очікуючи завершення проведення цієї перевірки ми отримали перший проміжний позитивний за змістом для нас результат. Ми дякуємо фахівцям ДІАМ за такий професійний підхід при розгляді ними вимог законодавства у цій сфері діяльності заявника. Боротьба триває і тепер ми зможемо на нього спиратися у наших діях із відстоювання збереження нашого Парку відпочинку від незаконного будівництва та недопущення відповідного знищення до третини його території.

Про перебіг подій будемо продовжувати інформувати користувачів Всемережжя на нашому вебсайті і русанівців у групі соціальної мережі Фейсбуку «Громадська платформа Русанівки».

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор вебсайту ОСН «КМ «Русанівка»