Main menu:

Про асфальтування та благоустрій частини території поруч з будівлею КНП «ЦПМСД «Русанівка» Дніпровського району м. Києва (вул. Ентузіастів, 49)

 

13.10.2022

У липні 2020 на місці території поруч одного з входів до будівлі комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» місці відбулася аварія теплової мережі. Протягом місяця того ж року вона булу усунута і у вересні позаминулого року на її місці було укладено асфальт. Тривалий час місце аварії мало асфальтове покриття і труби були захищені від потрапляння до них погодних осадків. Але потім це місце знову у 2021 році було розрите і засипано гравієм. Тобто ця частина території понад 8 місяців 2021-2022 років була знову відкрита для дощів і відповідного потрапляння води на них. Також тим самим порушено благоустрій цієї території. Нас очікує складний опалювальний сезон і цю ситуацію потрібно було негайно вирішувати.

Для усунення такої ситуації ОСН «КМ «Русанівка» звернувся з листом до міського голови Віталія Кличка від 30 серпня 2022 року щодо необхідності термінового розгляду міською владою цієї ситуації та вжиття дій з укладання нового асфальту на зазначеній території поруч з КНП «ЦПМСД «Русанівка» Дніпровського району м. Києва за адресою: вул. Ентузіастів, 49.

Досить несподівано у дуже стислий строк протягом початку вересня поточного року були проведені відповідні ремонтні роботи – був видалений і переміщений поруч шар гравію, та проведено асфальтування цієї території.

Вже після проведення цих робіт ми отримали відповідь департаменту міського благоустрою Київської міської державної адміністрації від 22 вересня цього року № 064-3077 стосовно ремонту дорожнього покриття частини вулиці за вказаною адресою з цікавою для нас інформацією.

Наш лист від 30.08.2022 № 21 був розглянути зазначеним департаментом на виконання доручення заступника голови КМДА Петра Пантелеєва від 01.09.2022 № 20398.

Виявляється, що департаментом ще 14 грудня 2021 року була видання контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення № 2021103846 в зв’язку з ліквідацією аварії на тепломережі за цією адресою. Замовником та виконавцем цих робіт був РТМ «Дарниця» СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго». Термін відновлення благоустрою був визначений 21 грудня минулого року. З того часу і була ця територія засипана щебнем і вона понад 8 місяців 2021-2022 років була відкрита для погодних осадків.

Саме завдяки нашому листу справа зрушила з місця і ми отримали після її розгляду дуже швидкий позитивний результат.

Дніпровська районна в міста Києва державна адміністрація листом до ДМБ КМДА від 13.09.2022 № 103/4573/23/1 повідомила, що за вказаною адресою нарешті відбулося відновлення порушеного благоустрою відповідно до зазначеної контрольної картки цього департаменту КМДА.

Ми задоволені оперативністю реагування міською виконавчою владою на лист ОСН «КМ «Русанівка» і нам дуже хочеться сподіватися на такі її подальшої дії з вирішення актуальних для киян питань свого життя.

Відтепер теплові мережі на цьому місці захищені від впливу погодних явищ і можуть належно працювати. І у досягненні цього є і наш вклад.

Олександр Чунаєв,
головний редактор вебсайту та секретар ОСН «КМ «Русанівка»