Main menu:

Про припинення роботи будиночка «Обід без бід» з роздачі гарячих обідів на Русанівській набережній: дії ОСН «КМ «Русанівка» та мешканки мікрорайону

 

22.10.2022

Щонайменше з 2018 року на Русанівській набережній розпочав свою роботу будиночок з роздачі гарячих обідів на місці поруч з мостом на лівобережний масив, що було дещо незвично до цього. Цей пункт було відкрито благодійним фондом «Життєлюб, який був заснований у 2013 році Гаріком Корогодським та Тіною Михайлівською.

Одним з напрямів його діяльності став проект «Обід без бід», який станом на 30 вересня 2022 року включав 12 будиночків у місті з роздачі гарячих обідів і зокрема у нас на набережній. З 1 жовтня поточного року відбулася реорганізація розміщення цих будиночків і їх вже стало лише 7: 3 на лівому березі та 4 на правому березі р. Дніпро.

До ОСН «КМ «Русанівка» від імені ініціативної групи з 10 осіб звернулася мешканка мікрорайону, делегат конференції мешканців за місцем проживання у межах території нашої діяльності Железко О. О. з листом від 04 жовтня 2022 року щодо цього закриття одного з таких пунктів на території парку відпочинку на Русанівській набережній, який надавав ці обіди безкоштовно 80 громадянам.

Зазначеними обідами користувалися зокрема люди на милицях, інваліди І та ІІ груп, пенсіонери похилого віку (до 90 років). Ці обіді допомагали їм у їх виживанні у цей скрутний час і внаслідок закриття зазначеного пункту вони зараз залишилися без такої важливої для них допомоги.

ОСН «КМ «Русанівка» поділяє стурбованість наших русанівців щодо втрати ними можливості користуватися цим пунктом надання обідів і не міг залишитися осторонь цього. На підтримку цих русанівців ми звернулися до Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації з проханням невідкладно посприяти продовженню отримання русанівцями такої допомоги шляхом збереження такого пункту надання обідів на Русанівсьній набережній, куди звикли приходити ці русанівці, або переміщення його на зручну для них територію в межах нашого масиву (лист від 13.10.2022 № 26).

Мешканка нашого мікрорайону продовжила свою діяльність з реалізації цієї ініціативи 10 русанівців – 07 жовтня зареєструвала у Дніпровській райдержадміністрації і 13 жовтня передала до депутата Київради ІХ скликання Ярослава Федоренка відповідне звернення. У зверненні вона просила від імені цієї ініціативної групи посприяти діяльності хоча б ще одного (бажано більше) пунктів безкоштовних обідів на території житлового масиву, що нами враховано у нашому зверненні до районної влади.

Тобто нами спільно вжиті заходи і ми тепер очікуємо їх реакцію щодо вирішення в інтересах русанівців зазначеної проблеми.

Про подальші події з розгляду цих звернень ми буде інформувати користувачів Всемережжя на нашому вебсайті і у групі соціальної мережі Фейсбука «Громадська платформа Русанівки».

Олександр Чунаєв,
головний редактор вебсайту та секретар ОСН «КМ «Русанівка»