Main menu:

Про проведення 27 листопада 2022 року чергової конференції жителів за місцем свого проживання в межах території діяльності органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (ОСН «КМ «Русанівка»)

 

16.12.2022

27 листопада 2022 року відповідно до вимог законодавства про органи самоорганізації населення була проведена чергова конференція жителів за місцем свого проживання за порядковим № 15 в межах території діяльності ОСН «КМ «Русанівка» в приміщенні житлового будинку № 18 на Русанівській набережній.

З 48 делегатів участь у ній взяли 26 осіб і вона була ними визнана легітимною. На цій конференції її делегатами зокрема були затверджені звіт ОСН «КМ «Русанівка» про свою діяльність за 2022 рік та план нашої роботи на 2023 рік.

Війна українців за свою свободу з росією внесла корективи у нашу діяльність і тому ми працювали в межах своїх можливостей.

Наш звіт складається з 18 пунктів і його текст викладено на 12 арк. Перші 3 пункти включають узагальнені показники нашої діяльності щодо проведення засідань, обсягів листування та інформаційної діяльності. Пункти з 4 по 16 стосуються проблем, які вдалося вирішити, при вирішенні яких у 2022 році були досягнуті позитивні результати та кроки і вирішення яких потребує з нашого боку вжиття дій у наступному році. У звіті ми вкотре докладно висвітлили свою діяльність для того, що б користувачі побачили її масштабність та цілеспрямованість на ефективне представлення інтересів русанівців у відносинах з нашою владою.

Протягом поточного року нам вдалося отримати 08 позитивних результатів та кроків, які зазначені у пунктах 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14 цього звіту.

План роботи ОСН «КМ «Русанівка» на 2023 рік, зрозуміло, представляє наші головні пріоритети і складається з 19 пунктів. Умовно план включає 2 частини – пункти з нашого постійного планування (№№ 1 – 5, 15 – 19) та пункти з вжиття дій на вирішення конкретних проблем русанівців у наступному році (№№ 6 – 14). Вони стосуються таких проблем як завершення ремонту будівлі колишнього кінотеатру «Краків» та початок діяльності у ньому нового закладу культури, будівництво нового медичного закладу за адресою: бульвар Ігоря Шамо, 15-а, продовження боротьби проти спроб захоплення частини території Парку відпочинку 2-ма господарюючими суб’єктами: ТОВ «П0ТІР ГРУП» і ТОВ «ІСІДА», моніторингу проекту рішення Київради щодо визначення вимог припинення паління кальянів і співпраця з депутатом Київради Федоренком Я. Ю. у його розгляді міськими депутатами, звільнення Русанівської коси від незаконно розміщених на ній 3-х великих спортивних човнів, моніторинг проведення капітального ремонту вул. Ентузіастів та функціонування укриттів, встановлення пунктів обігріву та безперервної роботи кюветів і організація штабу мікрорайону для координації відповідних дій у разі надзвичайних ситуацій.

На їх виконання ми будемо вживати усіх можливих дій в межах наданих нам повноважень і наполегливо відстоювати інтереси русанівців при їх вирішенні міською владою.

Відповідний пакет документів про проведення цієї чергової конференції був нами направлений до департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації листом від 05 грудня 2022 року і безпосередньо завезений до його приміщення у цей же день.

Ми продовжимо інформувати русанівців про свою діяльність з виконання своїх повноважень та цього плану на нашому вебсайті і у групі соціальної мережі Фейсбуку «Громадська платформа Русанівки».

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор вебсайту ОСН «КМ «Русанівка»