Main menu:

Про необхідність створення карманів для автобусу № 48 на вулиці Ентузіастів при проведенні її реконструкції

 

22.04.2023

У цьому році здійснюється друга черга реконструкції єдиної на Русанівці вулиці Ентузіастів і нашу увагу привернула одна проблема, яка існує досить давно для автомобілістів і яка на нашу думку потребує свого вирішення під час її проведення.

Згідно з робочим проектом реконструкції для паркування автомобілів паралельно проїзній частині вулиці передбачається встановлення 297 місць, під кутом до неї (так звані кармани) – 41 місце і для інвалідів – 28 місць, тобто в цілому 366 таких місць. Інтенсивність руху на смузі руху після реконструкції значно зросте – до 500 автомобілів за годину.

Разом з тим проектами не враховано особливість прокладання нашої вулиці, яка має форму підкови і через це не передбачала інтенсивного автомобільного руху. Адже водії автомобілів вже давно зіткнулися з такою проблемою свого пересування вулицею як обмеження обзору при їзді повз цих зупинок під час висадки-посадки пасажирів і вона ще більш загостриться після створення такої кількості місць паркування автомобілів.

Тому ОСН «КМ «Русанівка» пропонує створення спеціальних карманів на цих зупинках та внести відповідні зміни до проектної документації з реконструкції нашої вулиці, що забезпечуватиме належну безпеку автомобільного руху вулицею Ентузіастів його зазначених учасників і може стати певним вирішенням цієї проблеми.

Незважаючи на затвердження відповідної проектної документації щодо здійснення цієї реконструкції і початок робіт вже її другої черги ми вважаємо доцільним ініціювати таку пропозицію і вжили такі дії.

ОСН «КМ «Русанівка» звернувся до 2 адресатів:

– генерального директора Комунальної корпорації «Київавтодор» Київської міської державної адміністрації Федоренка О. В. з проханням підтримати нашу ініціативу з створення таких карманів на зупинках автобусу № 48 і внести відповідні зміни до проектної документації з реконструкції вул. Ентузіастів (лист від 10.04.2023 № 08);

– депутата Київської міської ради Федоренка Я. Ю. з проханням підтримати нашу ініціативу з створення таких карманів і ініціювати внесення комунальною корпорацією «Київавтодор» відповідних змін до проектної документації з реконструкції вул. Ентузіастів (лист від 10.04.2023 № 09).

Наскільки будуть дієвими наші звернення до них побачимо і відповідну інформацію про їх реагування на наші листи до цих адресатів надамо на нашому вебсайті і у групі «Громадська платформа Русанівки» соціальної мережі Фейсбуку.

Олександр Чунаєв,
головний редактор вебсайту, адміністратор цієї групи та секретар ОСН «КМ «Русанівка»