Main menu:

Про розгляд нашої ініціативи щодо включення ремонту магістральних трубопроводів до складу робіт з реставрації мосту ім. Є. О. Патона на засіданні Громадської ради при Дніпровській РДА 01 листопаду 2023 року та прийняті на ній рішення

 

10.11.2023

ОСН «КМ «Русанівка» продовжив свою співпрацю з Громадською радою при Дніпровській РДА з цього питання і запропонував розглянути нашу ініціативу на її черговому засіданні 01 листопада поточного року. Розгляд нашої ініціативи відбувся у рамках обговорення пункту 4 порядку денного її засідання «Про звернення до керівників Київської міської військової адміністрації та Служби автомобільних доріг у Київській області щодо ініціювання включення ремонту магістральних трубопроводів до складу робіт з реставрації мосту ім. Є. О. Патона і проведення цих робіт у єдиному технологічному комплексі.», у якому я був визначений доповідачем.

Обговорення цього питання було конструктивним, у ході якого були надані пропозиції щодо посилення тексту звернення в частині визначення мосту і. Є. О. Патона мостом національного стратегічного значення, що було мною зроблено при його доопрацюванні в остаточній редакції. Також була підтримана по суті оголошена мною пропозиція залучити Дніпровську райдержадміністраціїю в межах її компетенції до вирішення зазначених у Зверненні питань проведення цих робіт, адже на лівому березі міста Дніпровський район в межах 2-х мікрорайонів виходить на цей міст. Пропозиція була зразу уточнена на засіданні і прийнята в остаточній редакції, що надається.

З врахуванням останньої пропозиції було прийнято 5 рішень, які я надаю відповідно до розміщеного на Інтернет-порталі Дніпровської РДА протоколу № 24 від 01.11.2023:

«1. Підтримати активну позицію органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» і вважати вирішення зазначених у цьому Зверненні пропозицій одним з важливих напрямків подальшої роботи Громадської ради в інтересах мешканців Дніпровського району міста та його 2-х лівобережних мікрорайонів зокрема.
2. Затвердити Звернення до керівників Київської міської військової адміністрації та Служби автомобільних доріг у Київській області щодо ініціювання включення ремонту магістральних трубопроводів до складу робіт з реставрації мосту ім. Є. О. Патона і проведення цих робіт у єдиному технологічному комплексі, що додається.
3. Забезпечити здійснення разом з ОСН «КМ «Русанівка» громадського моніторингу з реалізації пропозицій, викладених у зазначеному Зверненні.
4. Рекомендувати Дніпровській районній м місті Києві державній адміністрації сприяти в межах своєї компетенції вирішенню зазначених у Зверненні питань.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Громадської ради при Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації Павленка А.М.».

Разом з цим здивувала відсутність на Інтернет-порталі райдержадміністрації самого Звернення, але будемо ініціювати виправляти зазначену ситуацію шляхом його розміщення як додатку до протоколу засідання, як це зроблено на ньому при розміщенні інших протоколів засідань Громадської ради з додатками до них. Для інформування користувачів Всемережжя надаю це звернення в остаточній редакції як додаток до цієї статті для ознайомлення з ним і визначення свого бачення щодо такої ініціативи ОСН «КМ «Русанівка» у подальшому.

Ця участь ОСН «КМ «Русанівка» у її засіданнях вже стала за рахунком третім напрямом спільною діяльності з актуальних для русанівців питань місцевого значення (до цього захисту Русанівської коси та виникнення можливої надзвичайної ситуації у будівлі колишнього кінотеатру «Краків») і ми продовжимо співпрацювати з нею як в частині громадського моніторингу з виконання виконавчою владою питань прийнятого Громадською радою на цьому засіданні Звернення, так і можливо з інших питань нашої діяльності в інтересах русанівців.

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор ОСН «КМ «Русанівка»