Main menu:

Про відповідь департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації на листи ОСН «КМ «Русанівка» від 16.10.2023 № 29 та № 30 щодо нашої ініціативи

 

18.11.2023

На виконання доручень заступника міського голови – секретаря Київської міської ради В. Бондаренка від 18.10.2023 № 08/32233 та начальника Київської міської військової адміністрації генерал-полковника С. Попка від 20.10.2023 № 34735 у Департаменті транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації опрацьовані наші звернення від 16 жовтня поточного року №№ 29 та 30 до них щодо включення реставрації мосту імені Є. О. Патона з ремонтом магістрального трубопроводу до проєкту Програми економічного та соціального розвитку міста Києва та прогнозу бюджету міста Києва на 2024-2026 роки.

Відповідь департаменту № 053-13123 від 16.11.2023 за електронним підписом заступника директора Валентина Кульбака була нам направлена у той же день на нашу пошту і складається з 5 абзаців на 2-х аркушах. Перші чотири абзаці містять загальну інформацію і тому зроблю витяг головного останнього абзацу з цієї відповіді, де і викладена по суті сама базова для нас інформація.

«Після проведення Службою відновлення та розвитку інфраструктури у Київській області процедури закупівель з визначення генеральної проєктної організації для розроблення науково-проєктної документації по об’єкту «Реставрація з пристосуванням мосту імені Є. О. Патона через р. Дніпро та підходів до нього» зазначена організація в установленому порядку має звернутись до балансоутримувачів та власників споруди й наявних у ній інженерних мереж для отримання технічних умов та вихідних даних для здійснення проєктування.».

І ось тут ми усі разом маємо активно достукатися до цієї Служби щодо розроблення майбутнім проектантом науково-проектної документації проведення робіт з реставрації мосту разом з ремонтом 2-х магістральних трубопроводів. Хочеться сподіватися. що нещодавнє направлене Громадською радою при Дніпровській РДА звернення цієї Служби має спрацювати в інтересах киян – мешканців 2-х лівобережних мікрорайонів міста. Адже, якщо цього не буде зроблено, нас цілком може реально чекати вихід з ладу взагалі цих трубопроводів і тоді русанівці можуть опинитися без теплозабезпечення і гарячого водопостачання. Відповідно постане необхідність знову ремонтувати цей міст, а це потребуватиме мільйони гривень з нашого міського бюджету на їх проведення. Тому ми разом з Громадською радою продовжимо наполягати на підтримці владою нашої ініціативи та вжиття нею відповідних дій на її здійснення.

Про подальші події з розгляду ініціативи ОСН «КМ «Русанівка» будемо інформувати користувачів Всемережжя у курсі зазначеної ситуації.

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор веьсайту ОСН «КМ «Русанівки»