Main menu:

Про відповідь постійної комісії Київради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності від 09.11.2023 щодо нашої ініціативи

 

21.11.2023

На виконання доручення заступника міського голови – секретаря Київської міської ради від 18.10.2023 № 08/32233 зазначена постійна комісія Київради розглянула наш лист від 16 жовтня 2023 року № 29 про ініціювання включення реставрації мосту ім. Патона з ремонтом магістральних трубопроводів до проекту Програми економічного та соціального розвитку міста Києва і прогнозу бюджету міста Києва на 2023 – 2026 роки та за підписом її голови Андрія Вітренка надала нам відповідь від 09 листопада поточного року № 08/280-796.

Цю відповідь ми отримали трохи пізніше 20 листопада поточного року і коротко надаю викладену у ній інформацію за результатами опрацювання ними нашого листа.

Станом на 08.11.2023 проєкти зазначених рішень на розгляд Київради та цієї її постійної комісії подано ще не було.

Постійна комісія Київради доручила департаменту транспортної інфраструктури і департаменту економіки та інвестицій КМДА і комунальному підприємству «Київавтошляхміст» КМДА в межах своєї компетенції розглянути викладені у нашому листі пропозиції. Про результати їх опрацювання цими владними інституціями нас буде додатково поінформовано.

В цілому на перший погляд ми маємо позитивну реакцію голови ПК Київради і тут багато що залежатиме саме від позиції зазначених інституцій КМДА. Департамент транспортної інфраструктури КМДА вже надав трохи раніше своє бачення і це не зовсім нас задовольняє.

Ми порушили питання перед владою про необхідність реалізації комплексного підходу до реставрації мосту ім. Патона і на нашу думку вона має належне на нього відреагувати. Чи підтримає вона нашу ініціативу і чи ми буде у нас можливість взяти участь у її розгляді на засіданні цієї постійної комісії, побачимо. Чекаємо подальших дій нашої влади.

Про хід її розгляду будемо інформувати користувачів Всемережжя.

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор вебсайту ОСН «КМ «Русанівка»