Main menu:

Про реалізацію нашої ініціативи департаментом ЖКІ КМДА на виконання рішення постійної комісії Київради з питань ЖКГ та ПЕК від 25 жовтня 2023 року

 

5.12.2023

Нещодавно ми отримали відповідь департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (КМДА) від 17 листопада 2023 року № 058/4-6746 за підписом його директора Дмитра Науменка про розгляд ними нашого листа від 16.10.2023 № 29 позитивного змісту, про який інформую членів групи. Лист як завжди прийшов до нас пізніше – дата на поштовому конверті 27.11.2023, тобто через 10 днів.

Згідно з інформацією департаменту КМДА на виконання доручення заступника голови КМДА Петра Пантелеєва від 19.10.2023 № 08/32233 ним був розглянутий наш лист і повідомлено наступне.

Підготовчій групі при цій постійній комісії Київради доручено підготувати та подати для розгляду на черговому її засіданні проект рішення Київради «Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо термінового включення вирішення питання комплексного проведення робіт реконструкції мосту ім. Є. О. Патона через річку Дніпро в місті Києві у зв’язку з виникненням аварійної ситуації на магістральних трубопроводах, які прокладені в межах конструкції прогонової будови цього мосту».

На виконання зазначеного протоколу департаментом КМДА надано Постійній комісії Київради інформацію щодо технічного стану магістральних теплових мереж, які прокладені під мостовими переходами через річку Дніпро в місті Києві.

Як бачимо, наша ініціатива поступово рухається і ми сподіваємося на подальші позитивні рішення національних та міських органів влади з її розгляду.

Про подальшу інформацію з розгляду нашої ініціативи органами влади продовжу інформувати користувачів Всемережжя.

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор вебсайту ОСН «КМ «Русанівка»