Main menu:

Про проведення конференції жителів в межах території діяльності ОСН «КМ «Рада мікрорайону Нивки» Подільського району та мою участь як запрошеною особою у ній

 

12.05.2024

11 травня 2024 року вперше для себе у цьому статусі взяв участь у конференції жителів за місцем проживання в межах території ОСН «Комітет мікрорайону «КМ «Рада мікрорайону Нивки» Подільського району м. Києва.

Взяти у ній участь попросила керівниця цього ОСН для надання допомоги з недопущення її зриву з боку колишньої керівниці, яка вже двічі із своїми прихильниками зривала проведення цієї конференції жителів. До її останнього зриву чомусь долучилися діячі громадських рад при КМДА Кривошєя та при Подільській РДА Білецький, що є порушенням ними актів законодавства про ці громадські ради. Тобто вони тоді особисто зробили незаконне втручання у діяльність ОСН шляхом бійки і голова ГР при КМДА учора знову спробував незаконно вплинути на її проведення шляхом розміщення допису у Фейсбуку заздалегідь о 16.45 того ж дня про начебто незаконну спробу захоплення цього ОСН …, як це не парадоксальне виглядає його, чинним активом – керівництвом ОСН та її делегатами.

Конференція проводилася відповідно до вимог Закону України «Про органи самоорганізації населення» та рішення Київради від 23 березня 2023 року і на вебсайті Київради було розміщено відповідне повідомлення. Тобто процедура проведення конференції були виконана у повному обсязі.

Ними були вжиті організаційні заходи для недопущення чергової спроби непроведення конференції і вони спрацювали. Актив був налаштований на її проведення навіть при наявності незаконного тиску на них і ця згуртованість врешті-решт отримала свій позитивний результат.

У конференції взяли участь 40 з 60 делегатів конференції, що зробило її легітимною і дозволило приймати необхідні рішення за принципом одноголосного підняття рук. Натомість опонентів прийшло … аж 4 особи і це вже показує реальне співвідношення саме на користь ОСН. Начальник відділу управління секретаріату Київради запропонувала їм зареєструватися за окремим списком присутніх і вони примудрилися це зробити неналежним чином без надання у ньому свого підпису, що робить його нікчемним папірцем.

При реєстрації її делегатів кожний з них надавав згоду на записування конференції і тепер ОСН має відеозапис проведення цього заходу, який засвідчує його легітимність, правомірність та бездоганність організації цієї конференції.

Тепер на черзі підготовка документів про її проведення та їх направлення до секретаріату Київради для опрацювання ним цих документів. Головна справа зроблена успішно і у недобросовісних опонентів немає жодних аргументів для блокування цього результату.

Я задоволений отриманим результатом роботи ОСН з проведення цієї конференції і вважаю, що їм вдалося вдарити по рукам рейдерам у бажанні її зірвати. Я вважає, що ми всі гуртом маємо допомагати своїм колегам у проведенні конференції жителів за місцем проживання як частини їх діяльності і справедливість має завжди перемагати у протистоянні з ними.

Олександр Чунаєв,
головний редактор та секретар