Main menu:

На Русанівській набережній активно ведуться ремонтні роботи

Всі ми бачимо, як активно ведеться ремонтні роботи на Русанівській набережній. Ці роботи здійснюються на виконання прийнятого в оперативному порядку 26 квітня розпорядження Київської міської державної адміністрації № 621 “Про благоустрій прибережної та відновлення паркової територій непарного боку Русанівської набережної у Дніпровському районі”, що є нашим спільним досягненням (копія розпорядження додається). Адже такі масштабні роботи проводяться у нас вперше після створення нашого масиву. Не можна не відзначити – влада виконує свої обіцяння, дані на мітингу 16 квітня ц.р.

Зазначені роботи мають бути здійснені у термін до 29 травня, тобто до Дня Києва. Закуплено і знаходяться на складі 80 лавок та 40 урн для сміття. Заготовлені бетоні стовпчики, які будуть розташовуватися між деревами вздовж автомобільної дороги на набережній. Проведені роботи з прокладання кабелю для зовнішнього освітлення набережної. Відкрита знову для людей оглядова площадка біля водоносної станції. Будуть встановлені нові бетоні плити замість існуючих. На кожній транспортній зупинці будуть встановлені декоративні огородження, що вже зроблено на двох таких зупинках. Передбачається роботи з асфальтування певної частини набережної. Здійснюватимуться незабаром роботи з озеленення нашої набережної. Проведення комплексу робіт знаходиться під контролем відповідних заступників голови КМДА.

Хоча питання звільнення Русанівської набережної від незаконно пришвартованих плавзасобів не увійшло до зазначеного розпорядження, ми й тут маємо певний прогрес. На цей час з 10 плавзасобів залишаються поки що 5. Але турбує те, що внаслідок цього дещо затягується виконання розпорядження в частині доручення комунальному підприємству “Плесо” здійснити відновлення благоустрою прибережної території набережної у зазначений термін.

Також турбує ситуація з незаконним продовженням проведення громадянином Абдуллаєвим будівельних робіт за адресою: Русанівська набережна 7, адже це було одним з вимог русанівців до влади на мітингу 16 квітня.

Комітет мікрорайону “Русанівка” задоволений в цілому ходом проведення реконструкції Русанівської набережної, оскільки за її результатами вона відновиться у новому вигляді і зможе стати зручним місцем для відпочинку та прогулянок русанівців. А ось її подальший стан багато у чому вже буде залежати від нас з Вами і ми, як кажуть, маємо бути на висоті.

 

Олександр Чунаєв,

заступник голови Комітету мікрорайону “Русанівка”

Проект забудови

Проект забудови