Main menu:

Мітинг пройшов успішно. Тепер черга владі показати себе

16.04.2011 Олександр Чунаєв

ОСН “Комітет мікрорайону “Русанівка” провів 16 квітня ц.р. з 12 до 14 год. масовий мітинг русанівців проти руйнування Русанівської набережної, який відбувся на набережній навпроти пам’ятника Гоголю біля плавзасобів.

На мітинг прибули керівники Київської міської та Дніпровської районної в м. Києві державних адміністрацій, що дозволило русанівцям мабуть чи не вперше прилюдно задавати їм гострі питання і отримувати на них відповіді. Директор комунального підприємства “Плесо” на вимогу звільнення Русанівської набережної від незаконно пришвартованих плавзасобів заявив, що це можна буде зробити після 9 травня протягом місяця. Це стосуватиметься в першу чергу плавзасобів приватного підприємства “Фірма “Адмірал”, які пришвартовані навпроти єдиного дитячого пляжу. З двома дебаркадерами, що були нещодавно пришвартовані між водоносною станцією та зазначеними плавзасобами і які використовуються ТОВ “Вотер хаус” та ТОВ “Містобудівник”, ситуація є дещо складною. Оскільки з ними укладено договори стоянки до жовтня 2011 року, з ними буде через суд розірвано ці договори або по їх завершенню вказані плавзасоби залишать нашу набережну.

На мітингу виступив заступник голови Київської міської державної адміністрації Кучук М.І., який, зокрема, був вражений станом Русанівської набережної. Він пообіцяв вжити негайних заходів щодо благоустрою, озеленення, освітлення набережної, ремонту лавок, встановлення загородження для унеможливлення заїзду автомобілів на територію Парку відпочинку. Крім того, зробив зауваження присутньому заступнику голови Дніпровської райдержадміністрації щодо стану Русанівської коси, коли до цього часу на ній залишилися невивезеними поламані дерева після відомого снігопаду, і пообіцяв викликати необхідну для цього техніку та людей для відповідного прибирання коси. За наполяганням русанівців він заявив про готовність відзвітувати за свою діяльність з вирішення проблем Русанівської набережної 30 червня поточного року безпосередньо на Русанівці перед нашими мешканцями.

Заступник голови Дніпровської райдержадміністрації Кравченко С.О. підтримав вимоги русанівців щодо зупинення незаконного будівництва ресторану навпроти магазину “Рибалка” і повідомив, що Державна архітектурно-будівельна інспекція подала позов в суд на громадянина Абдуллаєва за здійснення вказаного будівництва.

Мітинг пройшов за великої активності мешканців мікрорайону і Комітет мікрорайону “Русанівка” вдячний русанівцям за активну участь у ньому, адже лише в єднанні наших зусиль ми зможемо досягнути загального успіху. Русанівці вкотре показали себе як патріоти мікрорайону, які готові гідно відстоювати своє життєве та природне середовище.

Учасниками мітингу була підтримана Резолюція “Зупинити руйнування Русанівської набережної”, яку протягом проведення заходу підписало 1025 громадян (текст додається).

Комітет мікрорайону “Русанівка” також висловлює вдячність депутату Київради Олексію Давиденко та прес-секретарю депутатської групи Київради “Республіка Київ” Анні Калині за допомогу в організації мітингу.

І вже у понеділок 18 квітня на виконання своїх слів під головуванням Кучука М.І. на Русанівці за участі керівництва Комітету мікрорайону “Русанівка” відбулася загальноміська нарада відповідальних керівників Київської міської та Дніпровської районної в м. Києві державних адміністрацій, а також міських комунальних підприємств, з опрацювання відповідних заходів. До складу відповідної робочої групи було запропоновано включити голову Комітету мікрорайону “Русанівка” Андрія Нєстєркова, що дозволить Комітету бути у курсі ситуації і здійснювати громадський контроль за виконанням цих заходів.

Запевнюємо, що будемо наполегливо реалізовувати резолюцію мітингу русанівців 16 квітня.

Резолюція мітингу

Ознайомитися з фоматеріалами можна на цьому сайті.