Main menu:

На Русанівці відбуваються ремонтні роботи

На Русанівці – знову реконструкція, але тепер бульвару Давидова. Замість старого асфальту укладаються плитки, буде оновлена його зелена зона. Передбачається встановлення лав та урн, подібних до встановлених на Русанівській набережній та Русанівському бульварі. Русанівці до Дня Києва отримають новий красивий бульвар, де можна буде прогулятися і перепочити на його лавах.

Хочемо звернути увагу наших мешканців на правові засади здійснення цієї реконструкції  бульвару.

Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова від 18 лютого.2012 року № 40 «Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів для здійснення м. Києвом функцій столиці, у тому числі будівництва метрополітену до житлового масиву Троєщина», згідно з якою спочатку передбачалося виділити на реконструкцію бульвару 3 000 тис. грн. На жаль, у березні Урядом ця цифра була зменшена утричі (постанова від 14.03.2012 №  261). Зазначені кошти виділені в рамках субвенції з державного бюджету України на виконання Києвом столичних функцій відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України. Тому природа цих коштів – державна.

Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16 березня 2012 року № 407 в межах повноважень органу місцевого самоврядування передбачається здійснити реконструкцію парку на Дніпровській набережній та реконструкцію бульвару Давидова. Замовником реконструкції цих об’єктів визначено управління житлово-комунального господарства Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. Контроль за виконанням розпорядження традиційно покладено на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

З свого боку, Комітет нещодавно звернувся, зокрема, до голови КМДА з пропозицією долучити нас до участі у цій реконструкції і отримав підтримку у цьому.

Будемо сподіватися, що владою буде створено у визначений нею строк нове чудове місце для відпочинку та прогулянок русанівців вже всередині масиву. А Комітет підтримуватиме такі дії влади з озеленення та благоустрою мікрорайону в цілому і братиме по мірі можливості участь у проведенні зазначеної реконструкції.

 

Олександр Чунаєв,

заступник голови Комітету на громадських засадах

18.04.2012