Main menu:

Паркова зона Русанівської набережної вдруге стає об’єктом рейдерства та свавілля

 

1.06.2012

На Русанівській набережній навпроти будинку № 8 біля водонасосної станції заявилися нові «господарі», які у квітні 2012 року незаконно відкрили там заклад – так зване кафе «Панорама» з продажу готових блюд та напоїв, зокрема розливного пива. Цегляний будинок, який побудовано незаконно понад 11 років і на його розміщення немає дозвільних документів, перебудовано як кухня для виготовлення їжі. Столики з навісами розміщені на оглядовому майданчику, де відвідувачі приймають їжу. Заїзд автотранспорту до закладу, хоча це заборонено, здійснюється через пішохідну частину парку, під час якого завдається шкода його зеленим насадженням і відповідно зеленим легеням Русанівки.

Власники кафе, за нашими даними, не мають належно оформлених документів на здійснення такої діяльності, але це не завадило їм у реалізації своїх планів захоплення та використання нашої набережної.

Ними брутально порушуються відповідні норми законів України про санітарне та епідеміологічне благополуччя, охорону навколишнього природного середовища, а також екологічні права русанівців.

Неодноразові виклики органів внутрішніх справ з квітня по цей час не дали позитивних результатів.

У зв’язку з цим Комітет мікрорайону «Русанівка» вимушений був терміново звернутися до відповідних владних інстанцій – Головного управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення КМДА, Державної податкової інспекції у Дніпровському районі, Дніпровського райуправлння міліції, районної СЕС, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві і Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації – для вжиття ними дій з припинення функціонування так званого кафе. Електронні файли цих листів додаються нижче.

Безумовно, після реконструкції Русанівська набережна стала зеленою та красивою, чудовим місцем для прогулянок та відпочинку. І зразу … стала об’єктом рейдерства, де на звільненій від конкурентів території можна зрубати бабки.

Комітет мікрорайону «Русанівка» буде боротися з непроханими «господарями» і вживатиме усі можливі дії з припинення їх незаконної діяльності. Про отримані відповіді від зазначених органів влади та подальші дії будемо інформувати на нашому веб-сайті.

 

Олександр Чунаєв,

заступник голови Комітету мікрорайону «Русанівка»

на громадських засадах

 

Лист до Дніпровської РДА

Лист до Держуправління ОНПС м. Києва

Лист до СЕС Дніпровського району

Запит до ГУ внутрішньої торгівлі КМДА

Запит до Дніпровського РУ ГУ МВС України в м. Києві

Запит до ДПІ Дніпровського району