Main menu:

Відбулося відкриття оновленого після реконструкції бульвару О. Давидова

 

3.06.2012

2 червня відбулася приємна для русанівців подія – відкриття оновленого після реконструкції бульвару
О. Давидова, яка стала третьою в мікрорайоні за два останні роки. На наших очах Русанівка змінює своє обличчя на краще і стає красивішою.

Оновлений бульвар о 13.год.15 хв. відвідав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та поспілкувався з представниками органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» та мешканцями мікрорайону, які зібралися на цю зустріч. Від Комітету мікрорайону «Русанівка» участь взяли голова Комітету Андрій Нєстєрков, секретар Комітету Алла Поплавська, заступники голови Комітету по напрямам Олександр Чунаєв,  Серафіма Трушечкіна та Володимир Індукаєв, член комісії Комітету Сергій Обухов.

Олександр Попов заявив, що на цьому влада зупинятися не буде. Він запропонував, зокрема продовжити роботи на бульварі і поліпшити стан чагарників, які внаслідок свого старіння не повністю закривають його від проїжджої частини. А у наступному році піти ще далі – весною засадити бульвар квітами і трояндами зокрема, чого не було ніколи. Хвилює голову КМДА стан Русанівського каналу, реконструкція якого, на його думку, має стати новим поштовхом для подальшого розвитку мікрорайону.

Було приємно чути на зустрічі такі думки керівника міської влади. Комітет мікрорайону «Русанівка» підтримуватиме зазначені плани з розвитку та благоустрою масиву і прийматиме активну участь у їх реалізації. У нас один принцип – Русанівка є нашим спільним домом і всі ми маємо піклуватися про його стан.

Відвідування Олександром Поповим оновленого бульвару висвітлено на офіційному інтернет – порталі Київської міської державної адміністрації 2 червня о 15:15. Надаємо повний витяг цієї статті.

«Олександр Попов оглянув реконструйований бульвар О. Давидова

Сьогодні голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відвідав оновлений після реконструкції бульвар О. Давидова, що у Дніпровському районі столиці, та поспілкувався з мешканцями мікрорайону і представниками органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка».

Реконструкцією бульвару Давидова не завершиться комплексне оновлення Русанівки. Ми продовжимо наводити порядок у житловому масиві, як і в усьому Києві. І в цьому питанні ми розраховуємо на ініціативність та підтримку мешканців. Ми спільно втілюватимемо ваші ідеї, створюючи комфортні умови для проживання», – сказав Олександр Попов під час спілкування з киянами.

У свою чергу мешканці Русанівки щиро подякували Олександру Попову за таке чудове перетворення бульвару О. Давидова із занедбаної пішохідної зони у сучасну комфортну територію для прогулянок та відпочинку, адже бульвар реконструйовано вперше за понад 40-літню історію його існування. Це надзвичайно вразило киян, які проживають поблизу бульвару.

Зазначимо, у ході реконструкції бульвару, який введено в експлуатацію ще в 1970 році, вимощено доріжки з ФЕМ площею майже 4960 м2, встановлено 92 паркові лави та стільки ж сміттєзбірних урн. Крім того, влаштовано систему зовнішнього освітлення із 43-х опор, передбачені майданчики для паркування автотранспорту.

Також фахівці облаштували газон, який займає понад 12 402 кв. м, висаджено квіти та чагарники. Загалом же площа під зеленими насадженнями складає 17 408 кв. м, у тому числі під газонами – 15 656 кв. м. А минулого року з метою озеленення мікрорайону на бульварі О.Давидова було висаджено 153 дерева. Загальна площа об’єкту 21980 кв. м, а довжина бульварної частини – 1005 м.

Нагадаємо, у 2011 році було здійснено капітальну реконструкцію Русанівського бульвару з облаштуванням нового покриття з ФЕМ, зовнішнього освітлення тощо. Також оновлено Русанівську набережну з нанесенням розмітки для велосипедистів, влаштуванням пішохідних доріжок. Також тут висаджені газони і квітники, встановлені нові паркові ліхтарі, антивандальні лави та урни для сміття.».

 

ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва