Main menu:

Про дії ОСН щодо будівництва у Парку відпочинку на Русанівській набережній

 

30.10.2018

На Русанівці розпочалися роботи щодо здійснення проекту КО «Київзеленбуд» влаштування поливо-зрошувальної мережі у Парку відпочинку на Русанівській набережній і територія будівництва огороджена зеленим металевим парканом, що і викликало відповідну реакцію русанівців.

Згідно з розміщеними на ньому оголошеннями та стендом цього проекту впритул до будівлі колишньої водонасосної станції будуть здійснюватися роботи з будівництва водозабору, нової насосної станції та зазначеної мережі і капітального ремонту самої будівлі. У оголошенні зазначається, що роботи із здійснення вказаного проекту виконуються згідно з Декларацією на проведення робіт № КВ 061182081754 від 27.07.2018 і картки порушення благоустрою.

Зрозуміло, що ми не можемо бути осторонь такого актіального для русанівців питання. На засіданні ОСН «Комітет мікрорайону « Русанівка» м. Києва (далі – ОСН «КМ «Русанівка») 06 вересня 2018 року зокрема розглядалося питання встановлення огорожі навколо будівлі колишньої водонасосоної станції у Парку відпочинку на Русанівській набережній і були прийняті такі рішення:

– підготувати електронний персональний та письмовий від ОСН запити на отримання публічної інформації до КМДА стосовно з’ясування наступних питань: чи планується якесь будівництво безпосередньо на місці будівлі колишньої водонасосної станції і чи виділялася земельна ділянка поруч з цією будівлею для ресторану «Рівер гріль»;

– доручити члену ОСН «КМ «Русанівка» Чунаєву О.Е. підготувати зазначені запити.

На виконання цього рішення я підготував інформаційний запит № 4 від 26.09.2018 на Київську міську державну адміністрацію (КМДА) та письмовий запит ОСН на отримання публічної інформації за № 33 до міського голови, голови КМДА Кличка В.В. Мною була отримана відповідь Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату КМДА від 02.10.2018 № 09/023-­­­3352 про те, що запит №3923(з) направлено до Департаменту містобудування та архітектури, Департаменту з питань державного архітектурно–будівельного контролю міста Києва, Департаменту міського благоустрою та Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для опрацювання в установленому законом порядку та надання вам відповіді

На свій запит було отримані 02 – 03 жовтня поточного року електронні відповіді від КО «Київзеленбуд», Департаменту містобудування та архітектури, Департаменту міського благоустрою і Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва КМДА.

За результатами узагальнення відкритої в Інтернеті інформації та отриманих відповідей департаментів КМДА була підготовлена стаття «Про деякі моменти реалізації проекту системи поливу та капітального ремонту нежитлової будівлі за адресою: Русанівська набережна, 3» і 07 жовтня поточного року розміщена на веб-сайті ОСН «КМ «Русанівка».

На письмовий запит ОСН «КМ «Русанівка» електронна відповідь від Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва КМДА була надана 26.10.2018 лише з одним додатком. Надання цієї відповіді у місячний термін було зроблено в порушення визначеного у Законі України «Про доступ до публічної інформації» терміну, що засвідчує як КМДА дотримується вимог цього закону України.

Питання цього будівництва вдруге розглядалося на засіданні ОСН «КМ «Русанівка» 11 жовтня поточного року і на ньому було прийняте рішення підготувати лист ОСН до депутата Київради Гуманенка В.Л. з проханням підготовки ним депутатських запитів на отримання витягів з містобудівного та земельного кадастрів на 2 зазначені об’єкти будівництва. Такий лист було підготовлено 22 жовтня поточного року за № 34 і направлено йому для подальшої роботи з ним. Після отримання зазначених витягів будуть визначені подальші дії ОСН «КМ «Русанівка».

Питання здійснення цього будівництва знаходяться у полі зору ОСН «КМ «Русанівка» і про наші дії відповідна інформація надаватиметься на шпальтах його веб-сайту.

Ми діємо відкрито і кожен бажаючий через наш веб-сайт зможе дізнаватися про дії ОСН «КМ «Русанівка» у цьому актуальному для русанівців питанні.

Олександр Чунаєв,
головний редактор і член ОСН «КМ «Русанівка»