Main menu:

Про відповідь КО «Київзеленбуд» на лист ОСН «КМ «Русанвка» щодо збереження Парку відпочинку в існуючому природоохоронному статусі

16.08.2020

Ми отримали відповідь КО «Київзеленбуд» від 28.07.2020 за № 077/226-3373 «Про збереження парку на Русанівській набережній» на наш лист до них від 15.07.2020 за № 20. У ньому нам повідомлено, що за результатами розгляду нашого листа КО «Київзеленбуд» звернулося до комунальної організації «Київгенплан» ініціативним листом за № 077/226-3357 від 28.072020 щодо врахування та збереження його статусу і цілісності зазначеної території при розробці останнім проекту генерального плану міста Києва до 2025 року. Я навмисно надав бюрократичні дані та майже дослівно зберіг суть їх листа до нас, яке, не приховую, порадувало мабуть чи не вперше підтримкою нашої ініціативи комунальною структурою Київської міської державної адміністрації. Про зміст наших листів до цих 2-х комунальних структур КМДА можна прочитати у відповідній статті на нашому вебсайті.

Тепер КО «Київгенплан» має вже 2 звернення до них – від нас та КО «Київзеленбуд», яке є балансоутримувачем майже усіх об’єктів зелених зон міста, і не зможе не врахувати їх у своїх матеріалах при опрацюванні зазначеного проекту. Нам дуже важливо захисти наш улюблений парк відпочинку у проекту головного містобудівного документу столиці на цьому етапі його розробки і ми вжили усіх можливих дій для цього. Отримано проміжний позитивний результат нашої роботи і тому нам є з чим виходити до русанівців. На нараді ОСН «КМ «Русанівка» 13 серпня 2020 року була розглянута ця відповідь і усі присутні на ній висловили задоволення від отримання такого результату, про що я інформую русанівців та інших користувачів цим повідомленням.

ОСН «КМ «Русанівка» як представницький орган частини мешканців мікрорайону продовжить відстоювати й далі цей статус парку відпочинку і ми не дамо його зруйнувати за так званою пропозицією зміни статусу парку на сквер. Ми займаємо у цьому послідовну позицію і вона є незмінною.

ОСН «КМ «Русанівка» інформуватимемо русанівців про розгляд наших листів до владних інстанцій з цього питання на вебсайті і у групі «Громадська платформа Русанівки» соціальної мережі Фейсбуку.

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор вебсайту ОСН «КМ «Русанівка»