Main menu:

Про деякі підсумки роботи ОСН «КМ «Русанівка» за 2021 рікта наші дії у листопаді – грудні минулого року

 

22.01.2022

27 листопада 2021 року ми провели відповідно до вимог чинного законодавства про органи самоорганізації населення чергову конференцію жителів за місцем проживання у межах території нашої діяльності і відповідні матеріали були направлені до департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації (КМДА). Цей звіт розміщено 12 грудня 2021 року на нашому вебсайті. Але наша робота продовжувалася до кінця минулого року і тому надаю деякі результати діяльності ОСН «КМ «Русанівка» за 2021 рік.

З 09 листопада 2021 року нами були направлені ще 8 листів до відповідних адресатів. Серед них були листи до міської влади стосовно ініціювання включення встановлення робочої запірної арматури на теплових мережах Русанівки до міського бюджету та Програми розвитку вже на 2022 рік і здійснення негайного демонтажу залишків відкритого майданчику на газоні Парку відпочинку на Русанівській набережній поруч з будівлею ресторану «Смородина у парку».

Ми продовжуємо виступати за оперативне встановлення зазначеної арматури, адже аварійні ситуації через катастрофічний знос інженерних мереж матимуть місце й далі. З цього питання ми двічі зверталися до міського голови, голови КМДА Кличка В. В. від 17 лютого та 15 квітня 2021 року, але не отримували від міської влади конкретної інформації щодо здійснення такої заміни. У листі 13.12.2021 № 64 до голови постійної комісії Київради ІХ скликання з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Вітренку А. О. ми просили постійну комісію Київради розглянути зазначену ситуацію і ініціювати включення до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва та міського бюджету на 2022 рік встановлення в теплових мережах Русанівки зазначеної робочої запірної арматури з відповідним міським фінансуванням. До порядку денного засідання цієї постійної комісії Київради 20 січня поточного року порушене питання не увійшло і відповідно не розглядалося.

Ми продовжили послідовно виступати за зазначений демонтаж, адже це викликає обурення русанівців.

Протягом року щодо незаконного укладання документів на встановлення зазначеного відкритого майданчика і демонтажу його залишків ми тричі зверталися до міського голови, голови КМДА Кличка В. В. від 09 серпня, 24 вересня та 5 листопада 2021 року, але міською владою так і не було вжито необхідних заходів.

У листі 21.12.2021 № 65 до директора міського благоустрою КМДА Ткаченка Т. Ф. на підтримку русанівців ми просили цей департамент КМДА терміново дати доручення комунальному підприємству «Київблагоустрій» негайно демонтувати час у Парку відпочинку на Русанівській набережній залишки відкритого майданчика – металеві шурупи на газоні поруч з рестораном «Смородина» (Русанівська набережна, 7) і забезпечити належним чином здійснення ним відповідних дій.

У листі 21.12.2021 № 66 до голови постійної комісії Київради ІХ скликання з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Трубіцина В. С. на підтримку русанівців ми просили цю постійну комісії:

– розглянути зазначену ситуацію на її відповідному засіданні за нашої обов’язкової участі і попереднім інформуванням про її розгляд;
– за результатами обговорення надати доручення департаменту міського благоустрою КМДА негайно демонтувати у Парку відпочинку на Русанівській набережній залишки відкритого майданчика – металеві шурупи на газоні поруч з рестораном «Смородина» (Русанівська набережна, 7);
– забезпечити належний депутатський контроль за здійсненням ним відповідних дій з демонтажу цих залишків відкритого майданчика.

До порядку денного засідання цієї постійної комісії 17 січня поточного року порушене питання не увійшло і відповідно не розглядалося.

Ми продовжуємо тримати ці питання під своїм контролем.

ОСН «КМ «Русанівка» протягом 2021 року вів листування з органами влади та комунальними підприємствами щодо вирішення актуальних проблем мешканців та розвитку мікрорайону. Станом на 21 грудня минулого року ми направили 67 листів до владних інстанцій і депутатів Київської міської ради та отримали 55 відповідей від них. З більшості порушених нами питань на наші звернення отримані відповіді від владних інституцій. Разом з тим останні роки владні органи та депутати Київради не завжди нам відповідають – за минулий рік не отримано від перших адресатів 15 і від других адресатів 17 відповідей. 5 листів мали інформаційний зміст і відповідей не потребували.

Після цих уточнень загальний підсумок минулого рок не змінився – 11 позитивних результатів та кроків, які зазначені у пунктах 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14 звіту ОСН «КМ «Русанівка» за 11 місяців 2021 року..

Питання діяльності ОСН «КМ «Русанівка» та реалізації власних повноважень регулярно висвітлюється у Всемережжі та у соціальній мережі «Facebook».

У Всемережжі нами відкритий та ведеться з 2009 року вебсайт. Протягом року були підготовлені і розміщені станом на цю дату на веб-сайті у рубриці «Новини» 27 статей з цих питань. Вебсайт відвідало 1415 користувачів, які заходили на сайт 1614 раз. За весь 2021 рік на сайті було проглянуто 2795 сторінок. На ньому було зафіксовано 2306 унікальних переглядів сторінок, тобто якісь сторінки вебсайту відкривали більше одного разу.

У соціальній мережі «Facebook» з початку 2019 року створено та ведеться група «Громадська платформа Русанівки ОСН «КМ «Русанівка». Група є відкритою і кожен бажаючий може до неї заходити для ознайомлення з розміщеною на ній інформацією про діяльність ОСН, актуальні проблеми життя русанівців та іншою інформацією загальноміського характеру. До групи входить 193 користувача Фейсбуку. Протягом 01 січня – 31 грудня 2021 року було 6583 перегляди розміщених у групі публікацій та коментарів до них. За цей період у групі було розміщено 237 постів, 339 коментарів до них і зроблені 960 реагувань до цих дописів та коментарів. В середньому у групі маємо до 28 переглядів однієї публікації.

З врахуванням зазначеної інформації ми надаємо повну картину нашої діяльності у 2021 році.

Олександр Чунаєв,
секретар та головний редактор вебсайту ОСН «КМ «Русанівка»