Main menu:

Про позитивну відповідь ДТІ КМДА від 14.09.2022 стосовно перейменування зупинки пасажирського транспорту загального користування «Муніципальний театр «Київ» на назву «Культурний центр «Краків»

 

13.10.2022

Вже багато років зупинка міського транспорту навпроти будівлі колишнього кінотеатру «Краків» (вул. Русанівська набережна, 12) має назву «Муніципальний театр «Київ». Але зараз ця назва не відповідає її перебудові та майбутньому новому закладу культури у ній, який буде там розміщуватися після завершення війни та введення її в експлуатацію. Тому у нас виникла ініціатива про перейменування зазначеної зупинки міського автобусного транспорту на нову назву, яка відповідатиме новим реаліям. Інформація про цю ініціативу викладена 10.08.2022 на нашому вебсайті у статті «Про ініціювання зміни назви існуючої зупинки міського транспорту навпроти колишньої будівлі кінотеатру «Краків» на нову назву».

ОСН «КМ «Русанівка» на її здійснення направив до міського голови Віталія Кличка лист від 09.08.2022 № 19 і отримав відповідь департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації від 14.09.2022 №053-6401 про розгляд нашого листа за його дорученням від 12.08.2022 № 18638.

Відповідь складається всього з 4-х абзаців і я наведу головні для нас 2 абзаци з них.

«Повідомляємо. що на сьогодні Департамент спільно з комунальним підприємством «Київпастранс» вживає організаційно-правових заходів щодо перейменування зазначеної зупинки відповідно до поданих зауважень та пропозицій.

Завершити заходи щодо перейменування, а саме оновлення інформації на дорожніх знаках, системі звукового оповіщення в салоні рухомого складу тощо планується до кінця поточного року.».

Нарешті ми можемо дочекатися за нашим зверненням зазначеного перейменування до кінця вказаного терміну і таку відповідь можемо вважати отриманим на цей час позитивним результатом.

Ми продовжимо відслідковувати здійснення міською виконавчою владою цих заходів і будемо інформувати членів групи та інших користувачів Всемережжя про їх проведення.

Олександр Чунаєв,
головний редактор вебсайту та секретар ОСН «КМ «Русанівка»